ЗМІ: У нареченої Принца Монако конфіскували паспорт щоб не втекла

Майбутня Принцеса Шарлен у весліьному вбранні

33-річна Принцеса Шарлен, дружина Принца Монако Альбера II, намагалася втекти з князівства перед весіллям, яке відбулося в минулий вікенд, повідомляє британська газета The Daily Telegraph з посиланням на французьку пресу.

Офіційні особи князівства, як пишуть газети, змушені були забрати паспорт майбутньої принцеси та змогли умовити її взяти участь у весільній церемонії.

“З кількох джерел стало відомо про угоду, яку уклали майбутні наречена та наречений”, повідомляє видання Le Journal du Dimanche (JDD), національна газета Франції, але без додаткових деталей.

З Палацу надійшло підтвердження, що 53-річний Альбер погодився пройти ДНК-тест на батьківство через те, що невідома жінка розголосила інформацію про їхню спільну позашлюбну дитину.

Молоді тим часом збираються летіти до Південної Африки де проведуть медовий місяць.

Альбер вже має 6-річного сина Александра від колишньої стюардеси з Того на ім’я Ніколь Косте (Nicole Coste), та 19-річну доньку Жасмін від американки, агента з нерухомості, Тамари Ротоли (Tamara Rotola).

Газета JDD цитує неназваних “політичних радників” з Монако, які мають інформацію про ще двох позашлюбних дітей Альбера, одну дитину вже народжену і ще одну, що має народитися, а також про три спроби Шарлен втекти від нареченого.

Джерела повідомляють про те, що Шарлен в травні під час візиту до Парижу, коли приміряла нову весільну сукню від Армані, вона спробувала “зникнути” в посольстві Південної Африки.

Пізніше того ж місяця, вона знову намагалася збігти під час місцевого етапу автогонок Формули-1. І вже минулого тижня її паспорт конфіскували, коли вона збиралася скористатися гелікоптером, що вилітав з Монако до Франції.

Старші чини поліції підтвердили факт конфіскації паспорта виданню Le Figaro.

Відомо, що ні один з позашлюбних дітей Принца не може стати претендентом на престол Монако, згідно до існуючих законів. Тільки дитина Принцеси Шарлен буде офіційним спадкоємцем.

В князівстві між тим, вважають, що все це чутки і вони не завадять молодим. “Чутки та наговори – це національний спорт у Монако”, цитує британська газета добре поінформованого місцевого оглядача.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •