ЗМІ: Тігіпко повернувся до Януковича

Тігіпко повернувся

Віце-прем’єр Сергій Тігіпко готовий об’єднати свою партію “Сильна Україна” з Партією Регіонів, повідомляють 16 серпня кілька інформаційних видань.

За словами прем’єр-міністра Миколи Азарова, який очолює Партію Регіонів, ініціатива виходила від глави кабінету міністрів і його заступника. “Сильну Україну” під керівництвом С. Тігіпка поглине Партія Регіонів, почесним лідером якої є глава держави. Яка буде роль С. Тігіпка в новій партії, М. Азаров не уточнив.

“Ми разом із Сергієм Тігіпком беремо на себе відповідальність за проведення реформ. Так, це важкі реформи. Іноді незрозумілі. Можливо ми погано роз’яснюємо або люди ще не відчули результату від їх виконання, але реформи вкрай необхідні”, – заявив М.Азаров на брифінгу у вівторок.

Прем’єр-міністр сказав, що процедура об’єднання займе близько двох місяців. За цей час відбудуться засідання робочих груп, з’їзди кожної партії окремо, а потім об’єднаний з’їзд обох партій.

Чутки про об’єднання двох партій з’явилися в українських ЗМІ 16 серпня. Видання “Лівий берег” з посиланням на джерело в Партії Регіонів повідомило про те, що відповідне рішення було прийнято на засіданні політради партії. При цьому зазначалося, що С. Тігіпко увійде до керівництва об’єднаної партії.

У листопаді 2009 Трудова партія вирішила перейменуватися в партію «Сильна Україна». До цього Трудова партія обрала лідером Тігіпка замість Дмитра Сироти. Про рішення партії «Сильна Україна» увійти до складу Партії регіонів з посиланням на агентство «Українські новини» повідомило 16 серпня і Радіо Свобода.

За даними липневих опитувань TNS, якби вибори до Верховної Ради України відбулися в липні 2011 року, перше місце на них посіла б Партія Регіонів – її готові підтримати 20,3 відсотка опитаних. Рейтинг “Сильної України”, згідно з цим опитуванням, склав всього 1,9 відсотка. Найближчі вибори до Верховної Ради заплановані на 2012 рік.

Опозиційні сили пророкують масові акції протесту і як наслідок – парламентські вибори вже цієї осені.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •