Жоден із українських університетів не потрапив до рейтингу 500 кращих у світі

Гарвард - лідер рейтингу університетів світу

Інститут вищої освіти Шанхайського університету оприлюднив черговий Шанхайський рейтинг (Shanghai Ranking), який вважається один з найавторитетніших рейтингів вищих учбових закладів. Жоден із українських вишів до цього рейтингу не потрапив, повідомляє ZAXID.net.

Перше місце в списку 500 кращих вузів світу, як і минулого року, зайняв Гарвардський університет (Harvard University). У трійку кращих потрапили також американські Стенфордський університет (Stanford), який за підсумками минулого року був третій і Массачусетський технологічний інститут (MIT), який займав четверте місце в рейтингу 2010 року.

Як і минулого року в ТОП-10 окрім американських вузів потрапило лише два британських – Кембрідж, який зберіг своє 5 місце, і Оксфорд на все тій же 10 позицій.

Кращим університетом континентальної Європи визнана Швейцарська вища технічна школа Цюріха (ETH Zurich), яка зайняла 23 місце. Далі слідують Університет Париж-Південь (Paris – Sud, 40 місце) і Університет П’єра і Марії Кюрі (Pierre and Marie Curie, 41 місце).

Кращими університетами Азії визнані японські вузи – Токійський університет (21 місце) і університет Кіото (27 місце).

У першу сотню потрапив один російський вуз – Московський державний університет (77 місце). У четвертій сотні розмістився Санкт-петербурзький державний університет.

Жоден український виш у список 500 кращих не потрапив.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •