Зеніт переміг Шахтар з рахунком 1:0

Капітан Шахтаря Даріо Срна під час матчу в Санкт-Петербурзі

У матчі Ліги Чемпіонів у Санкт-Петербурзі, на стадіоні “Петровський”, місцевий клуб Зеніт переміг донецький Шахтар з рахунком 1:0.

Два тижні тому Шахтар ледве втримав нічию у матчі з пітерцями і після трьох турів з двома очками посідав останнє місце в турнірній таблиці. Але необхідної перемоги досягти не вдалося.

Найкращим у складі “Шахтаря” був Олександр Рибка, який вже в першому таймі витягнув чимало ударів суперника. Але наприкінці першого тайму після награної подачі з кутового на ближню стійку Ніколя Ломбартс потужним ударом головою забив єдиний в грі і переможний гол у ворота гірників.

У другому таймі малюнок гри практично не змінився. Зеніт продовжував володіти ініціативою, не даючи гірникам створити більш-менш небезпечні моменти біля власних воріт.

Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу поклав провину за поразку 0:1 від«Зеніта»  на бразильських легіонерів і поскаржився нас велику кількість травм. “Адріано ніс відповідальність за Ломбертса, і цей гол вирішив результат гри. У тих ситуаціях, коли потрібно зіграти щільно, особливо на «стандартах», не завжди можна покластися на бразильців. У плані потужності «Зеніт» виглядав виграшніше. Бразильці низькорослі гравці. У цьому відношенні господарі нас переграли”, сказав М. Луческу на післяматчевій прес-конференції.

Таким чином підопічні Лучано Спаллетті наразі очолили групу G маючи 7 очок. Їхнє положення може змінитися після вечірнього поєдинку, в якому АПОЕЛ прийматиме на власному полі Порту.