Футбол: Збірна України програла Уругваю 2:3

Луїс Суарес в Харкові не забив

Товариський матч між збірними України та Уругваю в Харкові завершився поразкою українців з рахунком 2:3.

Вже на першій хвилині матчу рахунок відкрив Ярмоленко. На 43-й хвилині прикро помилився Шовковський і Луїс Гонсалес зрівняв рахунок.

Майже одразу збірна України знову вийшла вперед – гол забив Коноплянка.

У другому таймі два голи у ворота збірної України забили Лугано (61-а хвилина) і Ернандес (87-а хвилина).

у складі команди Уругваю через травми були відсутні основні захисники Хорхе Фусіле і Альваро Перейра, а також ключовий нападник Дієго Форлан, який цими днями завершує перехід до міланського «Інтера».