Засновник блогу TechCrunch створив венчурний фонд і інвестуватиме в стартапи

М. Аррінґтон не звертає уваги на підозри у конфлікті інтересів

Один з найвідоміших в Америці блогерів, який пише про технології, Майкл Аррінґтон (Michael Arrington), створив власний венчурний інвестиційний фонд з якого збирається підтримувати перспективні молоді компанії.

Редактор популярного блогу TechCrunch очолить фонд, що має назву CrunchFund, з бюджетом у 20 млн доларів, серед засновників якого найпотужніші підприємці Кремнієвої долини Каліфорнії. Серед партнерів фонду і компанія AOL Inc, яка купила блог TechCrunch у вересні 2010 року.

Кілька місяців тому М. Аррінґтон заявив, що планує інвестувати у технологічні стартапи, чим викликав неабияку дискусію на ринку, учасники якої звинувачують впливового блогера у конфлікті інтересів.

На посаді головного редактора блогу TechCrunch М. Аррінґтон має унікальний доступ до інформації про всі молоді компанії, що з’являються на ринку. Це дає йому можливість для успішного інвестування у найбільш привабливі з них, писав в липні, коли стало відомо про плани блогера, сайт TheNextWeb.

Але як запевняють в AOL, М. Аррінґтон збирається повідомляти про всі випадки, коли можливий конфлікт інтересів буде мати місце. Більш того, в AOL починають шукати нового головного редактора на місце М. Аррінґтона, тоді як тому дістанеться посада “редактора-засновника”.

“Найпростішим виходом для мене буде той, коли я наперед повідомлятиму про інвестиції у ті чи інші компанії у своїх повідомленнях на блозі, які я продовжу публікувати”, писав колишній корпоративний юрист М. Аррінґтон у TechCrunch у квітні.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •