Засновник Amazon Джефф Безос побував найбагатшою людиною в світі

Засновник Amazon Джефф Безос побував найбагатшою людиною в світі

Засновник і глава компанії Amazon Джефф Безос обійшов Білла Гейтса в рейтингах мільярдерів за версією видань Bloomberg і Forbes і став, таким чином, найбагатшою людиною в світі.

27 липня акції Amazon виросли в ціні на 1,8% до рівня $ 1 071,31 і саме це підняло Дж. Безоса вище за Б. Гейтса. Отже, якщо до кінця дня акції не впадуть в ціні, Дж. Безос офіційно опиниться на першому місці в рейтингу Bloomberg.

Аналітики очікують, що за підсумками другого кварталу 2017 року виручка Amazon виросте на 22% в порівнянні з тим же періодом минулого року і сягне $ 37,2 млрд.

До 27 липня статки Б. Гейтса оцінювалися в $ 90,8 млрд, а Дж. Безоса – в $ 89,8 млрд. У рейтингу Forbes Безоса “оцінювали” в $ 90,6 млрд, а Б. Гейтса – в $ 90,1 млрд.

Б. Гейтс обіймав першу сходинку в списку найбагатших людей світу за версією Bloomberg з травня 2013 року.

Оновлення:

Джефф Безос був найбагатшою людиною планети недовго. Звіт про результати за другий квартал виявися не таким вдалим, як прогнозували експерти. Через це акції Amazon втратили в ціні 2%.

Протягом дня 27 липня Біл Гейтс повернув собі лідерство і випередив Джеффа Безоса у рейтингу найбагатших людей світу.

Amazon закінчив квартал з чистим доходом у $197 млн, що на 77% менше ніж за цей же період минулого року. Виручка склала $37.96 млрд, що вище ніж очікування аналітиків ($37.18 млрд).

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •