Янукович виключив можливість злиття Нафтогазу та російського Газпрому

Під час прес-конференції 8 липня в Києві

Президент Віктор Янукович виключає можливість злиття Національної акціонерної компанії “Нафтогаз України” і російського “Газпрому”, повідомляє агентство Умма.

“Як такого злиття не буде, я упевнений”, – сказав президент на прес-конференції 8 липня.

“Я не бачу сьогодні майбутнього в такій великій компаній, як “Нафтогаз”. Потрібно робити її реструктуризацію, але рішеннями це будемо приймати колегіально тільки після того, коли отримаємо експертні висновки”, – уточнив В.Янукович, повідомляє агентство УНН. В.Янукович нагадав, що зокрема, структурами “Нафтогазу” є “Укрнафта”, “Укргазвидобування”, “Чорноморнафтогаз”, “Трансгаз”, “Транснафта”.

“На мій погляд, зараз прийшов час ці структури роз’єднати, щоб вони мали можливість розвиватися кожна окремо і створити реальні ринкові механізми їхнього розвитку”, – зазначив Президент.

При цьому він підкреслив, що Україна зацікавлена у реалізації спільних з Росією проектів з модернізації газотранспортної системи, видобутку нафти і газу.

Раніше “Газпром” неодноразово наполягав на тому, що питання про зниження ціни на імпортний газ для України може бути розглянуте за умови прийняття українською стороною рішення про злиття “Нафтогазу” з російським монополістом.

В. Янукович вже раніше заперечував можливість потенційного злиття НАК “Нафтогаз України” і російського “Газпрому”, запропоновану прем’єр-міністром РФ Володимиром Путіним.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •