Визначено порядок ліцензування туроператорської діяльності

Документ описує отримання юрособами послуг з ліцензування туроператорської діяльності

Державним агентством України з туризму та курортів визначено порядок надання адміністративних послуг з ліцензування туроператорської діяльності: наказом Держтуризмкурорту затверджено Стандарт надання адміністративної послуги з видачі, переоформлення, видачі дубліката ліцензії та видачі копії ліцензії на провадження туроператорської діяльності, повідомляє агентство УНН.

Документ описує всі етапи отримання юридичними особами адміністративних послуг з ліцензування туроператорської діяльності (видачу, переоформлення, видачу дубліката ліцензії та видачу копії ліцензії на провадження туроператорської діяльності): окреслено послідовність дій як адміністративного органу, яким визначено Державне агентство України з туризму та курортів (Держтуризмкурорт), так і одержувача послуги.

Встановлено єдині вимоги до строків надання таких послуг. Так, Держтуризмкурорт приймає рішення про видачу ліцензії (копії ліцензії) або про відмову у її видачі у строк не пізніше ніж десять робочих днів з дати надходження заяви з усіма необхідними документами. Всі заяви розглядаються в порядку черговості.

Стандартом також визначено перелік документів, які подаються до Держтуризмкурорту для отримання адміністративної послуги.

Встановлено вичерпний перелік і підстав для відмови Держтуризмкурортом у наданні такої послуги, а також підстав для залишення заяви про видачу ліцензії без розгляду.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •