Вибухів в Дніпропетровську було чотири, 27 потерпілих, теракту на вокзалі – не було

Вибухів в Дніпропетровську було чотири, 27 потерпілих, теракту на вокзалі – не було

Наслідки одного з вибухів в Дніпропетровську

Прес-служба Придніпровської залізниці спростувала інформацію про теракт на території вокзалу Дніпропетровська, який нібито став причиною евакуації персоналу й пасажирів та спричинив збої в роботі залізниці, передає Радіо Свобода.

«Прес-служба ДП «Придніпровська залізниця» інформує, що станом на 16.00 27 квітня 2012 року ці відомості не відповідають дійсності», – сказано в інформації прес-служби.

За даними залізничників, через серію вибухів у різних куточках Дніпропетровська на території вокзалу посилили заходи безпеки, працівники міліції переведені на посилений варіант несення служби. Робота ж решти служб вокзалу здійснюється за звичним розкладом. Скасування чи затримки руху пасажирських поїздів немає.

httpv://www.youtube.com/watch?v=jaruMNzK5Ts

Тим часом Центр громадських зв’язків обласної міліції надав офіційну інформацію про серію вибухів: їх було чотири. Потерпіли 27 осіб, 25 із них – шпиталізовані.

За даними з прес-служби Дніпропетровської облдержадміністрації, усі потерпілі перебувають в обласній клінічній лікарні ім. Мечникова, загрози їхньому життю немає. За словами медиків, поранені повністю забезпечені лікарською допомогою.

За даними міністерства надзвичайних ситуацій, одна з постраждалих від вибухів у Дніпропетровську в тяжкому стані, у неї рвані рани обличчя. Ще двох прооперували, одному з них ампутували руку, повідомляє BBC Ukrainian.

Президент України Віктор Янукович назвав викликом для всієї країни вибухи, що сталися у Дніпропетровську.

Затримано перших підозрюваних в організації вибухів у центрі Дніпропетровська, повідомляють місцеві ЗМІ із посиланням на власні джерела у правоохоронних органах, передає агентство УНН.

Поки що немає підстав для введення в Україні надзвичайного стану після серії вибухів у Дніпропетровську, заявив міністр юстиції Олександр Лавринович, повідомляє BBC Ukrainian.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •