Все більше українців підтримують президентські амбіції лідера УДАРу

Віталій Кличко набирає голоси
Віталій Кличко набирає голоси

Володимира Кличка в якості кандидата в президенти готові підтримати на 7% українців більше ніж у червні минулого року. За цей час електоральна підтримка Віктора Януковича зменшилася на 3%, повідомляє ZN.ua.

Якби президентські вибори проходили в кінці травня цього року, а в бюлетень для голосування були б включені Віталій Кличко, Петро Симоненко Олег Тягнибок, Віктор Янукович і Арсеній Яценюк, то з усіх громадян України віком від 18 років 16 % проголосували б за Кличка, а 14% – за Януковича.

Про це свідчать результати опитування, проведеного протягом 21-30 травня 2013 року Київським міжнародним інститутом соціології.

Згідно з результатами дослідження, на третьому місці йде Яценюк з 10% голосів, за ним – Тягнибок з 6%, а замикає п’ятірку Симоненко з 4%.

В першу чергу підтримка Кличка сконцентрована в Центральному та Західному регіонах (з 23% у кожному). У Південному регіоні за нього готові проголосувати 10%, а в Східному – 6% населення.

Електоральна підтримка Януковича, як і раніше, зосереджена в Східному (26%) і Південному (21%) регіонах. У Центральному регіоні його підтримують 7% населення, у Західному – 5%.

Яценюка підтримують 18% жителів Західного регіону, 12% – Центрального, 5% – Південного та 4% – Східного регіонів. Тягнибока підтримують 12% жителів Західного регіону, 8% – Центрального, 2% – Східного, 1% – Південного регіонів. Симоненка найбільше підтримують у Південному (6%) і Східному (5%) регіонах. У Центральному регіоні його підтримує більше 2% населення, а в Західному – менше 2%.

Всього методом інтерв’ю було опитано 2 тисячі 30 респондентів, що мешкають в усіх областях України (включаючи місто Київ) і в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України старше 18 років. Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0.95 і при дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: – 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2,0% – для показників близьких до 10%, 1,4% – для показників близьких до 5%.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •