Все більше молоді в США відмовляються від шлюбу – дослідження

Все більше молоді в США відмовляються від шлюбу – дослідження

В США все менше молодих чоловіків збираються одружуватися, тоді як бажання вийти заміж серед молодих жінок зростає. Такими є результати дослідження проведеного організацією Pew Research Center.

За даними Pew, кількість жінок у віці 18-34 роки, які переконані, що успішне сімейне життя є серед їхніх найголовніших пріоритетів, збільшилося порівняно з 1997 роком з 28% до 37%. В той же час, серед молодих чоловіків таких стало менше – з 35% до 29%.

Письменниця Сюзанна Венкер (Suzanne Venker) у статті “The War on Men,” яка вийшла на сайті Fox News в листопаді минулого року, стверджує, що очікувані досягнення феміністського руху за останні 50 років не посилюють, а, навпаки, послаблюють інститут шлюбу.

Автор звертає увагу на те, що вперше в історії США, серед тих хто має роботу, кількість жінок перевищила кількість чоловіків. Більше жінок ніж чоловіків отримують вищу освіту.

“В чому проблема? Новий феномен змінює характер “танцю” між жінкою і чоловіком”, пише Венкер. Фемінізм позбавляє чоловіків традиційної ролі “здобувача”, захисника і лідера. Закони, що регулюють процес розлучення, створюють жахливі перспективи для чоловіків, що розривають шлюб. Чоловіки не вбачають переваг у подружньому житті.

“На запитання чому, чоловіки відповідають одне і теж саме: жінки перестали бути жінками”, пише автор статті.

“Чоловіки втомилися”, додає Венкер. “Втомилися від стверджень, що з ними щось фундаментально не так. Втомилися від заяв, що якщо жінка нещасна, то це їхня провина”.

З 1960 року кількість одружених дорослих в США впала з 72% тоді до 51% зараз.

Більше того, медіанний вік вступу в перший шлюб продовжує зростати – у жінок він складає 26.5 років, а у чоловіків – 28.7. Лише 20% молоді у віці 18 – 29 років одружені, тоді як у 1960 році таких було 59 відсотків.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •