ВООЗ закликає держави до співпраці в боротьбі з новим коронавірусом

ВООЗ закликає держави до співпраці в боротьбі з новим коронавірусом

CORONOVIRUS
Кількість жертв коронавірусу досягла 27 осіб

Голова Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет Чань висловила серйозну стурбованість з приводу близькосхідного респіраторного синдрому, інформує Видавничій Дім “ПРОФ-ПРЕСС”.

Кількість жертв коронавірусу досягла 27 осіб, йдеться в прес-релізі Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) повідомляє РИА Новости.

За даними ВООЗ, що базуються на наданій Мінздравом Саудівської Аравії інформації, було зафіксовано п’ять нових випадків захворювання у людей у ​​віці 56-85 років.

Вперше новий небезпечний коронавірус був зафіксований у вересні 2012 року в Саудівській Аравії. На даний момент зараження цим вірусом діагностовано також у Франції, в Німеччині, Йорданії та Великобританії. У інфікованих спостерігаються симптоми схожі на атипову пневмонію.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я 8 травня 2013 року Міністерство соціального забезпечення та охорони здоров’я Франції поінформувало ВООЗ про один підтверджений випадок інфікування новим коронавірусом.

Прес-служба МОЗ України повідомила, що в нашій країні зафіксовано і підтверджено один випадок  захворювання. У  пацієнта, який перебував у місті Дубай (Об’єднані Арабські Емірати) , розвинулись респіраторні симптоми і 23 квітня 2013 року було діагностовано інфікування новим коронавірусом. Діагноз був лабораторно підтверджений 7 травня 2013 року Інститутом Пастера. Зараз пацієнта госпіталізовано та ізоловано.

Геном нового вірусу вперше був розшифрований у  нідерландському медичному центрі імені Еразма, де вірусу було присвоєно  індекс hCoV-EMC (human Corona Virus-Erasmus Medical Centre). Віруси, що відносяться до родини коронавірусів (вони отримали цю назву за численні вирости на поверхні, що нагадують сонячну корону), викликають різні захворювання – від застуди до атипової пневмонії (SARS).

Спалах SARS (Severe Acute Respiratory Syndrome) було зафіксовано в листопаді 2002 року в Південному Китаї. Епідемія поширилася на території 29 держав. Збудником цієї інфекції був коронавірус SARS-CoV.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •