Відомий британський комік потрапив у аварію на власному McLaren F1

Відомий британський комік потрапив у аварію на власному McLaren F1

Актор любить швидку їзду

Рован Аткінсон (Rowan Atkinson) отримав незначні пошкодження у автомобільній аварії вчора, коли втратив контроль за своїм суперкаром McLaren F1. Сьогодні його мають виписати з лікарні.

Популярний британський комік, відомий як Містер Бін (зірка серіалів The Blackadder та Mr Bean), опинився в лікарні  Peterborough District Hospital, у графстві Cambridgeshire, після того, як його суперкар вартістю більше 1 млн. доларів, злетів з дороги і врізався у дерево. Виникла пожежа. 56-річний Р. Аткінсон вибався сам із машини. Пізніше йому надав першу допомогу один із водіїв, який опинився на місці пригоди.

Містер Бін отримав незначні пошкодження

Згідно до інформації газети The Daily Telegraph, актор отримав незначні пошкодження плеча.

Прес-служба місцевої служби порятунку та протипожежної допомоги повідомила, що полум’я вони загасили о 8.13 вечора. Представник актора підтвердив випадок, але відмовився коментувати його стан.

Р. Аткінсон відомий ентузіаст швидкої їзди. Днями він встановив рекорд кола у “Авто за розумну ціну” в популярній телепрограмі Top Gear. Актор повідомив ведучому Джеремі Кларксону, що захоплюється автогонками і їздить на авто Ford Falcon 1964 року.

В аварію на трасі A605 біля містечка Хаддон (Haddon) Р. Аткінсон потрапив у власному McLaren F1 – одному з найшвидших авто в світі. Максимальна швидкість боліду сягає 230 миль на годину. Більше під час вчорашнього інциденту ніхто не постраждав.

Фрагмент програми Top Gear:

httpv://www.youtube.com/watch?v=JOg_smPzq5A

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •