Відомий арбітр Бундесліги вчинив спробу самогубства

Бабак Рафаті намагався покінчити з життям

Відомий арбітр Бундесліги, який мав судити матч між «Кельном» та «Майнцом» у минулу суботу, вчинив спробу самогубства. 41-річний Бабак Рафаті (Babak Rafati) – у критичному стані, повідомляє Deutsche Welle.

Кілька інформагентств повідомляють про те, що Рафаті знайшли із «перерізаними венами». Менеджер «Майнца 05» Кристіан Гайдель повідомив, що нещасний випадок стався у кельнському готелі Hyatt. Керівництво футбольних клубів засвідчує, що Рафаті живий, однак його стан, за даними інформаційного агентства SID, є «критичним».

Кар’єру Рафаті можна назвати дуже успішною. Іранець за походженням, він отримав фінансову освіту та керував філією банку в Ганновері. За свою кар’єру Бабак Рафаті провів близько сотні матчів у вищому футбольному дивізіоні Німеччини, з 2008 року Рафаті випала честь стати арбітром ФІФА за квотою Німеччини. Він судив матчі як національних збірних, так і у Лізі чемпіонів.

У вересні нинішнього року комісія DFB ухвалила рішення про те, що Петер Зіппель та Бабак Рафаті з 2012 року більше не судитимуть міжнародні матчі. На місце двох 41-річних призначено двох арбітрів віком 30 та 33 роки. Офіційно це обґрунтовувалося необхідністю омолодження суддівського складу.

Але, на думку оглядачів, на рішення німецької федерації вплинули не в останню чергу низькі оцінки, отримані суддею. На адресу рефері-іранця лунало чимало фахової критики. Профільний журнал Kicker протягом чотирьох років тричі відзначав його як «найгіршого рефері» року, за опитуванями футболістів, один раз Рафаті став «другим найгіршим».

Президент DFB Тео Цванциґер заявив у суботу ввечері, що вважає нещасний випадок з Рафаті спробою самогубства. Свідченням цього є знайдені поряд з потерпілим відповідні нотатки, але їх спочатку необхідно ретельно вивчити, додав Цванциґер. Водночас він закликав до переосмислення того, що сталося: «Тиск у професійному спорті є надзвичайним. І нам просто не вдається знаходити правильний баланс».

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •