Вечір 22 листопада на Майдані – відео

Вечір 22 листопада на Майдані – відео

Вечір 22 листопада на Майдані

Близько тисячі людей зібралося у вівторок увечері на майдані Незалежності в Києві, щоб відзначити День свободи, незважаючи на заборону суду проводити масові акції в центрі столиці. Деякі люди прийшли з символікою Помаранчевої революції – помаранчеві шарфами та стрічками, повідомляє BBC Ukrainian.

Представники опозиційних сил тримали прапори БЮТ, Коаліції учасників помаранчевої революції і Конгресу українських націоналістів. Активісти час від часу скандували гасла: “Банду геть!” і “Революція!”.

Водночас на Майдані зібралося трохи більше сотні представників Всеукраїнського загальновійськового союзу, лідером якого є колишній нардеп від Партії регіонів Олег Калашников. Вони тримали білі прапори написом “Досить!”. Мітинги розділяв кордон бійців “Беркуту”, які вишикувалися в кілька шеренг поперек місця, де в 2004 році стояла сцена.

Перші акції на майдані Незалежності відбулися вдень.

Кілька відеосюжетів знятих сьогодні на Майдані Незалежності.


Watch live video from amidov00 on Justin.tv

———————-


Watch live video from amidov00 on Justin.tv

 

httpv://www.youtube.com/watch?v=LUcfER6S5bQ

httpv://www.youtube.com/watch?v=3c0DDUD3OiU

Прихильники опозиції офіційно оголосили про завершення мітингу на Майдані Незалежності в Києві з нагоди 7-ї річниці Помаранчевої революції та Дня Свободи, передає Радіо Свобода.

Учасники акції не поспішають розходитися, продовжуючи спілкуватися між собою та висловлюючи обурення діями працівників міліції, повідомляє агентство УНІАН.

Організатори заходу закликали його учасників зібратися знову на Майдані Незалежності 1 грудня разом із чорнобильцями та воїнами-афганцями, які протестуватимуть проти скасування пільг.

Після проведення акції з нагоди річниці Помаранчевої революції на Майдані Незалежності біля Головпоштамту прихильники опозиції намагалися перейти на протилежну сторону Хрещатика, де встановлюється новорічна ялинка, аби там продовжити свій мітинг.

У свою чергу спецпідрозділи міліції вишикувались у щільну шеренгу, щоб перешкодити цьому.

Також між прихильниками опозиції та міліцією сталася невелика сутичка при спробі учасників акції пройти до Бесарабської площі Хрещатиком безпосередньо по проїжджій частині.

Бійці спецпідрозділу «Беркут» заблокували рух нечисленної колони, не пропускаючи її вперед.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •