Валерій Хорошковський став міністром фінансів

Валерій Хорошковський перейшов з СБУ до Мінфіну

Президент Віктор Янукович призначив Валерія Хорошковського на посаду міністра фінансів після того, як Федір Ярошенко пішов з неї, як він заявляє сам, за власним бажанням.

“Іншими указами глава держави звільнив з посади керівника мінфіну Федора Ярошенка, а з посади голови Служби безпеки України – Валерія Хорошковського”, – йдеться у повідомленні на сайті президента, передає BBC Ukrainian.

Валерій Хорошковський очолив Службу безпеки України у березні 2010-го року незабаром після того, як президентом України став Віктор Янукович.

Тоді це призначення викликало чимало нарікань та заяв про конфлікт інтересів, враховуючи, що В. Хорошковському належить медіа-холдинг, до якого, серед інших, входить один з найпопулярніших українських каналів “Інтер”.

В. Хорошковський, який народився у 1969 році в Києві, вже працював в уряді, але за президентства Леоніда Кучми та прем’єрства Віктора Януковича. У 2002-2004 роках він очолював міністерство економіки.

А за президентства Віктора Ющенка він очолював Державну митну службу: з грудня 2007 по січень 2009 року, після чого перейшов на посаду першого заступника голови СБУ.

Раніше президент Янукович заявляв,що програма економічних реформ у 2011 році не принесла “тих швидких результатів, яких ми очікували”. Президент неодноразово закликав міністрів самостійно подати у відставку у разі, якщо вони відчувають, що не виконують своїх обов’язків належним чином.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •