В серіалі “Відчайдушні домогосподарки” виходять останні вісім серій

В серіалі “Відчайдушні домогосподарки” виходять останні вісім серій

Серіал "Відчайдушні домогосподарки" закривається

Наступні серії популярного телевізійного серіалу “Відчайдушні домогосподарки” (Desperate Housewives) будуть останніми, повідомила телевізійна мережа ABC.

Марк Черрі (Marc Cherry), людина яка створила серіал, заявив телевізійним критикам у Лос Анжелесі, що хотів би, щоб серіал закінчив своє життя у “найкласичнішому стилі”, повідомив сайт BBC News.

Мережа ABC повідомила, що вісім серій які транслюватимуться в США з 25 вересня до травня 2012 року, стануть “колом пошани переможця”.

Шоу, яке завоювало світове визнання, розповідає про життя та кохання сусідів що мешкають на вулиці Wisteria Lane у вигаданому містечку Fairview. Серіал вперше з’явився на екранах у 2004 році.

У шоу, яке було відзначене професійними нагородами Golden Globe та Emmy, головні ролі виконували відомі акторки – Тері Хатчер (Teri Hatcher), Фелісіті Гаффман (Felicity Huffman), Ева Лонгорія (Eva Longoria) та Марша Кросс (Marcia Cross). Останнім часом рейтинги серіалу почали падати.

“Єдине, що складніше за створення зіркового шоу, обрати момент, коли його закінчити”, сказав М.Черрі репортерам. За його словами, рішення закінчити показ серіалу він та компанія ABC ухвалили разом.

В останніх серіях буде багато любові, розлучень та почуття вини через вбивство, говориться в повідомленні мережі ABC.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=GVBCqGtkvvA

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •