В Росії інтернет обійшов друковані видання за обсягом реклами

В Росії - бум інтернет реклами

У третьому кварталі 2011 року витрати рекламодавців в інтернеті вперше перевищили витрати на рекламу в друкованих ЗМІ. Про це повідомляє російське ділове видання Ведомости 2 листопада.

Згідно з розрахунками газети, у третьому кварталі року в інтернет-рекламу було вкладено 10,5 млрд рублів, у той час як в рекламу в друкованій пресі – 8,6 млрд. Лідером з продажів як і раніше залишається телебачення, сума доходів якого від реклами склала 27,2 млрд рублів, повідомляє сайт Lenta.ru.

Доходи преси від реклами зросли лише на 7 відсотків за 9 місяців. У той же час зростання рекламних доходів в інтернеті за три квартали склав 57 відсотків у порівнянні з минулим роком. На думку гендиректора AdWatch Isobar Росії Андрія Чернишова, на якого посилаються “Ведомости”, якщо такий темп збережеться, інтернет може зайняти друге місце за рекламним доходів не тільки за третій квартал, а й за весь рік. «Яндекс» прогнозує, що його виручка в цьому році збільшиться на 58-60%. Mail.ru Group заробить в 1,5 рази більше, ніж у 2010 р., вважає комерційний директор Олексій Катков.

Раніше AdWatch Isobar Росії прогнозувало, що інтернет вийде на друге місце вже в четвертому кварталі 2010 року, а при негативному розкладі – у другому кварталі 2011-го. Однак цього не сталося через те, що наприкінці минулого року АКАР переглянула методику підрахунку виручки друкованої преси, і доходи паперових ЗМІ відразу зросли.

Російський ринок інтернет-реклами вважається самим швидкозростаючим у світі. Тільки за 2010 рік зростання ринку онлайн-реклами склало 42 відсотки.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •