В Москві і інших містах Росії почався “Російський марш” (відео)

Російський марш у Москві (http://www.ridus.ru/news/8636/)

У Москві почався “Російський марш”, передає кореспондент Lenta.ru. На захід, за різними оцінками, прийшли від 3,5 до 7 тисяч людей. Серед учасників – юрист і популярний блогер Олексій Навальний, представники керівництва руху “Русские” Олександр Бєлов та Дмитро Дьомушкін, а також лідери інших націоналістичних рухів.

Націоналісти проводять свою ходу в районі Любліно на околиці міста. Учасники “Російського маршу” вишикувалися в колону і повільно рушили по вулиці Перерва в бік метро “Мар’їно”, де заплановано провести мітинг.

У районі проведення націоналістичної ходи діють посилені заходи безпеки. Уздовж дороги стоять десятки поліцейських автомобілів. Самі поліцейські чергують по всьому маршруту руху колони. Крім того, над Любліно кружляє гелікоптер.

Серед учасників “Російського маршу” присутні молоді люди, які на вигляд не досягли повноліття. Деякі з них вживають слабоалкогольні коктейлі. Кореспондент газети “Коммерсантъ” Олександр Черних написав у твіттері, що якісь люди в масках спробували розбити йому камеру.

Окремі люди в колоні скандують “Владу білим!” та інші екстремістські гасла. Учасники маршу тримають в колонах розтяжки “Досить годувати Кавказ” і “Досить влади шахраїв і злодіїв”.

Вранці 4 листопада поруч зі своїм будинком був затриманий один з організаторів “Російського маршу” Костянтин Крилов. Його затримали для допиту у справі про розпалювання національної ворожнечі. Його соратники заявили, що на повістці не було підпису слідчого, і називають затримання викраденням.

Заходи під назвою “Російський марш” проходять 4 листопада в декількох десятках міст Росії, в тому числі Санкт-Петербурзі, Калінінграді, Саратові, Краснодарі, Тулі, Новосибірську та інших.

4 листопада в Росії відзначається День народної єдності.

Пряма трансляція з Москви:

Live video by Ustream

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •