В Марокко відкривається міжнародний кінофестиваль

Сальма Хайєк - почесний гість кінофестивалю в Маракеші

Адміністрація міжнародного кінофестивалю у Марракеші (Марокко), який відбувається водинадцяте, оголосила список художніх фільмів, що братимуть участь в офіційному конкурсі. Список складається з 15 кінострічок іноземних режисерів-початківців, в тому числі марокканського фільму «Коханка з села» режисера Наржиси Наджар, котра буде вести церемонію відкриття кінофестивалю, повідомляє агентство УММА.

Міжнародний кінофестиваль у Маракеші буде проходити з 2 до 10 грудня під патронажем короля Марокко.

За головний приз кінофестивалю змагатимуться фільми зі Швейцарії, Філіппін, Боснії і Герцеговини, Ірану, Іспанії, Таїланду, Франції, Австралії, Данії, Італії, Болгарії, США та Мексики.

Почесним гостем 11 Міжнародного кінофестивалю у Маракеші буде мексиканська зірка Сальма Хайєк (Salma Hayek).

На церемонії відкриття буде вручено Золоту Зірку, Гран-прі Міжнародного кінофестивалю у Маракеші, а також нагороду від журі та приз за найкращу жіночу і чоловічу роль.

До складу журі на чолі з режисером Еміром Кустурицею входять австралійська актриса Тоні Коллетт, іранський режисер та письменник Асгар Фархаді, французька актриса та режисер Ніколь Гарсіа, американський актор Кельвін Клайн, марокканський режисер Абдель Кадір, філіппінський режисер Брильянте Мендоса, румунський режисер та сценарист Раду Михайляну, італійська актриса Майя Санса, індійський режисер Апарна Сен.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •