В Лондоні сталися заворушення та бійки через вбиту поліцейським людину

В Лондоні сталися заворушення та бійки через вбиту поліцейським людину

Минулої ночі на цетральній вулиці райну Тоттенхем

Північний район Лондона Тоттенхем минулої ночі охопила хвиля заворушень. Протестуючі, які висловлювали обурення фактом вбивства людини озброєним поліцейським, яке сталося раніше минулого тижня, пізно ввечері в суботу закидали пляшками з  пальним автомобілі поліції, підпалили автобус та кілька будинків, повідомляє агентство Reuters.

Горить поліцейське авто

Преса вже називає ці заворушення найгіршими порушеннями громадського спокою в столиці Великої Британії за останні кілька років.

Протести почалися в суботу через деякий час після мирної демонстрації, учасники якої вимагали розслідування інциденту, що стався у четвер,  під час якого у стрілянині було вбито 29-річного Марка Даггана (Mark Duggan).

М. Дагган знаходився у таксі, коли його зупинив наряд поліції під час проведення запланованої операції. Як повідомляють, у взаємній стрілянині один поліцейський уникнув поранення коли пуля потрапила в рацію, а М. Даггана було вбито. Його смерть розслідується незалежною організацією, що контролює дії поліції.

Ближче до ночі на вулицях району трапилися численні сутички заворушників зі спецпідрозділами поліції, які намагалися вгамувати розлючений натовп з кількох сотень людей, що почали трощити приміщення банків, магазини та супермаркет.

Вісім поліцейських постраждали та опинилися в лікарні, один має поранення у голову.

На ранок неділі більшість території, на якій трапилися заворушення, взято під контроль силами охорони порядку. Але окремі сутички та бійки ще виникають у суміжних кварталах.

httpv://www.youtube.com/watch?v=yivtI605dQQ

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •