В Кельні відкривається ярмарок комп’ютерних ігор Gamescom 2011

В Кельні відкривається ярмарок комп’ютерних ігор Gamescom 2011

У павільйонах Gamescom

Цього тижня Кельн перетвориться на Мекку для гравців у комп’ютерні ігри. З 17 по 21 серпня тут відбуватиметься найбільший міжнародний ярмарок галузі Gamescom, повідомляє Deutsche Welle.

Комп’ютерні ігри еволюціонують, завдяки розвитку технологій вони стають ще швидшими, а оптичні характеристики кращими. Однак сенсаційних новинок, по-справжньому свіжих концепцій цього року на ярмарку в Кельні шукати марно.

За даними розробників, нині кожен третій німець, якому більше десяти років, захоплюється іграми і грає: або за допомогою комп’ютера, або гральної приставки, або мобільного телефону. Майже в кожному другому німецькому господарстві, де є діти, використовують електронні ігри. Потребу в програмному забезпеченні у Німеччині покривають близько десяти тисяч розробників. Обіг цієї галузі у ФРН минулого року склав майже два мільярди євро.

Прогнози щодо розвитку ринку комп’ютерних ігор нині різняться. Федеральне об’єднання телекомунікацій та нових медіа, скорочено Bitkom, пророкує галузі стагнацію. На думку члена президії цього галузевого об’єднання Ральфа Гауптера, варто очікувати зменшення обігу. Однак негативна тенденція не буде довготривалою, переконані у Bitcom, 2012 року експерти навіть очікують збільшення обігу.

Натомість Федеральне об’єднання виробників інтерактивного розважального програмного забезпечення розраховує на збільшення обігу ще цього року. Керівник об’єднання Олаф Вольтерс незадовго до відкриття ярмарку наголосив, що галузь комп’ютерних ігор демонструє зростання: “Ми вийшли на 2-відсоткове збільшення обігу, продавши на вісім відсотків більше ігор для ПК”.

У першому півріччі 2011 року галузі вдалося перевищити минулорічні показники на один відсоток, а за підсумками року розробники програмного забезпечення очікують плюс у приблизно три відсотки. Такий результат пояснюється насамперед новими шляхами продажу. Люди менше купують ігри в крамницях, а натомість йдуть у інтернет. За словами Вольтерса, приріст показників дистрибуції у такий спосіб зріс на 45 відсотків. Для порівняння: минулого року цим шляхом було забезпечено лише 18 відсотків обігу. Як вважає Олаф Вольтерс, варто очікувати подальшого збільшення цієї частки, адже онлайн-бізнес-моделі набирають дедалі більшої популярності.

На думку Ральфа Гауптера, ринок вже наситився ігровими приставками, тож їхній життєвий цикл має подовжитися. Якщо раніше кожні п’ять років на ринку з’являлося нове покоління гральних приставок, то тепер галузь муситиме “радше жити за семи-восьмирічним циклом”.

На Gamescom-2011 свої останні розробки презентуватимуть 550 виробників, це на десять відсотків більше, ніж попереднього року. “Виробники з Китаю, Франції, Ірану, Кореї, Канади, Нідерландів, Скандинавії, Тайваню або Мексики вперше презентують свою продукцію під своїм національним прапором”,- з гордістю розповідає Ґеральд Бьозе, директор Kölnmesse GmbH. До закриття виставкових павільйонів, як розраховують організатори, виставку відвідають понад 250 тисяч гостей.

Трейлер гри Dota 2 яка буде презентована на Gamescom:

httpv://www.youtube.com/watch?v=-cSFPIwMEq4

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •