В катастрофі літака Як-42 в Росії загинули іноземці

На місці катастрофи літака Як-42 на березі Волги

На борту літака Як-42, який розбився в катастрофі біля Ярославля, перебували 45 осіб: 37 пасажирів і вісім членів екіпажу. Серед них було 11 іноземців, повідомляє «Інтерфакс», посилаючись на регіональне управління МНС Росії в Ярославській області, передає Радіо Свобода.

Авіакатастрофа сталася відразу після зльоту з аеродрому «Туношна» під Ярославлем.

На даний момент, одна з основних версій катастрофи – відмова техніки: літак не зміг набрати безпечну висоту і зіткнувся з антеною радіомаяка, розташованого за злітно-посадковою смугою, повідомляє Росавіація.

В управлінні уточнили, що серед хокеїстів клубу «Локомотив», які перебували на борту, було троє громадян Чехії, двоє спортсменів, які мають громадянство Росії та України, а також один – Німеччини та Росії, – зазначили в регіональному управлінні МНС.

На місці авіакатастрофи шукають загиблих

Крім того, до Мінська на гру з місцевим «Динамо», яка мала відбутися 8 вересня, летіли громадяни Словаччини, Швеції, Канади, Латвії та Білорусі.

Двох людей, які вижили, доправили до Ярославської лікарні ім. Соловйова.

Загинули у катастрофі 43 особи. Тіла 28 вже опізнані.

За словами речника команди, Володимира Малькова, «літак о 16-й годині відправлявся на гру до Мінська. У літаку був увесь склад – 37 осіб. Весь склад», – повідомив Мальков по телефону.

Хокеїсти «Локомотива» летіли до Мінська, де 8 вересня мали грати з місцевою командою «Динамо».

Міністерство закордонних справ України перевіряє інформацію щодо наявності українських громадян на боту літака, що розбився під Ярославлем.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •