В Ізраїлі опублікували копію посвідчення особи мера Києва Леоніда Черновецького

В Ізраїлі опублікували копію посвідчення особи мера Києва Леоніда Черновецького

Черновецький порушив Конституцію?

Ізраїльське інтернет-видання Izrus опублікувало копію посвідчення особи мера Києва Леоніда Черновецького, що підтверджує його ізраїльське громадянство.

Як повідомляється на сайті Izrus, роздруковка одержана абсолютно законним способом з бази даних МВС Ізраїлю, повідомляє Радіо Свобода.

Разом з тим, ЗМІ «з юридичних міркувань» затушувало окремі фрагменти цього документа, пише видання, наголошуючи, що йдеться саме «про градоначальника Києва, а не про його тезку і однофамільця».

Документ з сайту Izrus

Як повідомляли деякі ЗМІ, мер Києва Леонід Черновецький і його дружина Аліна Айвазова вже 17 років є громадянами Ізраїлю.

Відповідно до інформації, яка міститься в базі даних МВС, Л. Черновецький і його дружина репатріювалися до Ізраїлю 5 жовтня 1994 року.

Л. Черновецький балотувався на посаду Президента України у 2004 році, був обраний мером столиці у 2006 році, до цього обирався народним депутатом України.

В Україні подвійне громадянство заборонене.

Сам Л. Черновецький запевняє, що в нього немає подвійного громадянства – про це мер Києва заявив у відео, показаному в сюжеті на телеканалі ТСН.

httpv://www.youtube.com/watch?v=Ov0lwjF40XY

Кореспонденти ТСН застали мера Києва в його помешканні в Тель-Авіві.

Міністерство внутрішніх справ України перевіряє інформацію про можливе подвійне громадянство міського голови Києва. Востаннє він проводив засідання Київради у квітні.

“Згідно із законом юридично у нас Черновецький не один рік мер. Ви ж не можете зараз в зворотну дію і визнати тим всі акти які були ним прийняті незаконними. Юридично закон це питання не врегульовує – бо тоді будуть поставлені під сумнів всі ті рішення, які ним приймалися протягом всіх років, що він був мером”, – каже в.о. міністра юстиції України Інна Ємельянова, повідомляє телеканал 24.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •