В ефірі новин шведського телеканалу TV4 10 хвилин показували порно

В ефірі новин шведського телеканалу TV4 10 хвилин показували порно

За спиною ведучої
За спиною ведучої демонстрували порнофільм

Під час випуску новин на шведському телеканалі TV4 News на одному з екранів за спиною ведучої почали демонструвати порнографічний фільм. В цей час в студії обговорювали питання підтримки Росією режиму Башара аль-Асада в Сирії.

“Я спочатку помітив, що на екрані оголена жінка, а потім зрозумів, що вона займається сексом”, розповів 23-річний студент з міста Лунд в Швеції.

Інцидент стався в понеділок 7 січня під час того, як кореспондент цілодобового каналу новин TV4 News розповідав про реакцію в Москві на виступ президента Сирії, який мав місце у неділю.

Під час розмови журналістів на одному з телеекранів, які виконували функцію оформлення студії новин прямого ефіру, почали демонструвати порно.

“Зображення було не в фокусі, але було добре видно, що саме відбувається на екрані”, розповів глядач.

Фільм непристойного змісту тривав за спиною ведучої біля 10 хвилин і встиг здивувати багатьох глядачів програми новин.

“Можливі два сценарії того, як це сталося. Можливо це помста когось із персоналу за звільнення, або просто сталася випадковість, яку ніхто не зміг передбачити”, додав студент.

Редактор новин TV4 Андреас Хаглінд (Andreas Haglind) підтвердив, що на екрані в прямому ефірі демонструвався порнофільм, але запевнив, що це не означає, що персонал переглядає порно на робочому місці.

Скоріше за все, монітор демонстрував контент з одного з каналів, що належить C More Entertainment (колишній канал Canal+), який як раз демонстрував кіно для дорослих.

“Відверто кажучи, це халепа. Але ми зробимо все, щоб такого більше не траплялося”, запевнив редактор новин.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=FfQ3D9uOq50

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •