В Чехії до боротьби зі злочинністю почнуть залучати іноземців

Роберт Шляхта залучатиме іноземців до боротьби з кримінальними синдикатами

Нові ініціативи по боротьбі з організованою злочинністю в Чеській Республіці містять пропозиції залучати до служби іноземців. Згідно до діючого законодавства у поліції можуть служити виключно громадяни Чехії.

Підрозділ чеської поліції, який протистоїть організованій злочинності (ÚOOZ), планує залучати до своїх лав іноземців, які легально мешкають в Чеській Республіці та прибули з країн, вихідці з яких беруть участь у кримінальних угрупованнях, що діють на території Чехії, повідомляє сайт Ceskapozice.cz.

Цей план був попередньо ухвалений урядом минулого тижня. Тепер поліція має розробити детальні рекомендації згідно до яких буде змінено законодавство. “Працівники спеціальних підрозділів поліції недостатньо володіють мовами, особливо коли йдеться про сленг, місцеві діалекти, або мови невеликих народів. В той же час, якісні послуги з перекладу або надто дорогі, або просто відсутні, та й перекладача не завжди можна залучити до роботи “в полі”, стверджує  міністр внутрішніх справ у своїх пропозиціях. Копія цього документу опинилася у газеті Právo.

Керівник підрозділу ÚOOZ Роберт Шляхта (Robert Šlachta), в першу чергу хотів би бачити серед своїх підлеглих натуралізованих в’єтнамців та дагестанців.

Коцепція посилення боротьби з організованою злочинністю на наступні 4 роки передбачає посилення співпраці з правоохоронними органами країн, що не є членами ЄС, такими як країни колишнього СРСР, Китай, Вєтнам, балканські, та країни Західної Африки, в першу чергу, Нігерія.

Згідно до кримінальної статистики, у 2009 році за кримінальні злочини було засуджено 6 675 іноземців та майже 89 тис громадян Чехії.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •