Уряд: Кандидатура Тимошенко не розглядається – Томенко

Тимошенко виступила на Майдані
Тимошенко виступила на Майдані

Кандидатура Юлії Тимошенко на пост голови коаліційного уряду не розглядається, повідомив в неділю депутат Верховної Ради від фракції “Батьківщина” Микола Томенко.

“За останньою інформацією, кандидатура Тимошенко не розглядається”, – цитує слова парламентарія агентство УНН.

Раніше ЗМІ повідомляли, що на пост нового прем’єр-міністра претендують депутат Петро Порошенко, лідер фракції “Батьківщини” Арсеній Яценюк і Ю. Тимошенко.

За словами Томенка, не виключено, що можуть з’явитися нові кандидати.

“Кандидатура Тимошенко на посаду прем’єра розглядатися не буде. Є кілька кандидатур на посаду прем’єра, які обговорюються в рамках переговорного процесу. Але я не буду називати прізвища, щоб не нашкодити”, – заявив заступник фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв.

Депутат припустив, що завтра буде “технічний день голосування щодо проектів законів і постанов, а у вівторок вже буде коаліція”, передає Радіо Свобода.

В понеділок о 14:00 заплановане засідання фракції “Батьківщина”.

Перерву у роботі Верховної Ради оголошено до 16:00 понеділка.

У суботу парламент України ухвалив постанову “Про виконання міжнародних зобов’язань України, що стосуються Юлії Тимошенко”, яка дозволила звільнити екс-прем’єра. Вона вже вийшла на свободу і виступила перед активістами Майдану в Києві.

“Для мене стало сюрпризом інформація про те, що мене пропонують на посаду прем‘єр-міністра України. Це питання зі мною ніхто не погоджував та не обговорював. Дякую за повагу, але прошу не розглядати мою кандидатуру на пост глави уряду”, – йдеться у заяві Юлії Тимошенко, яка щойно з’явилася на сайті.

Тимошенко заявила, що хотіла б балотуватися на пост президента.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •