Укрзалізниця скасовує більше 20 потягів

Укрзалізниця скасовує потяги

До кінця 2011 року Укрзалізниця планує скасувати 23 поїзди та змінити періодичність курсування ще 13 потягів. За словами начальника головного пасажирського управління Укрзалізниці Олександра Іванька, скоротять лише ті поїзди, які не затребувані пасажирами.

При цьому в Укрзалізниці не уточнили, котрі саме маршрути буде скасовано, повідомляє BBC Ukrainian.

В Укрзалізниці кажуть, що аналіз пасажиропотоку показав, що пасажири переважно не використовують поїзди дальнього сполучення за прямим призначенням і користуються ними як приміськими. Як приклад Укрзалізниця наводить поїзд Дебальцеве – Хмельницький.

У відомстві обіцяють, що на напрямках, де є стійкий попит на перевезення, запровадять нові маршрути і введуть додаткові вагони.

У зв’язку з малим попитом та малонаселеністю Державна адміністрацією залізничного транспорту України відміняє також курсування малосоставних міждержавних поїздів, якими за прямим призначенням користується мінімальна кількість пасажирів.

Зокрема, це стосується поїздів № 53/54 «Харків — Уфа» (разом з безпересадочним вагоном Харків—Красноярськ і Харків—Владивосток), № 385/386 Харків — Липецьк і № 311/312 Харків — Калінінград, № 323/324 Харків — Мурманськ, № 637/638 Харків – Куп’янськ – Вузловий. З тієї ж причини будуть відмінені поїзда 107/108 Київ – Астана, №46/45 «Львів – Адлер» (до кінцевої станції курсує 7-9 пасажирів), а також причіпні та безпересадкові вагони Житомир-Москва-Хмельницький, Хмельницький-Москва-Житомир.

Як зазначають залізничники, маршрути курсування поїздів на залізницях України – в багатьох випадках спадщина СРСР, коли були популярні міждержавні маршрути та ніхто особливо не обраховував економіку таких рейсів.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •