Українські студенти в Польщі попросили прем’єр-міністра Копач про фінансову допомогу

Українські студенти в Польщі попросили прем’єр-міністра Копач про фінансову допомогу

[ad name=”top-article-vistkar”]

Студенти з України, які навчаються в Польщі, звернулися до прем’єр-міністра Польщі Еви Копач.

“Через складну політичну і економічну ситуацію в Україні сталося катастрофічне падіння курсу гривні до польського злотого. Це означає, що наші видатки, пов’язані з навчанням в Польщі, збільшилися у 2,5 рази”, пишуть у зверненні українські студенти.

“Разом ми є найбільшою групою іноземних студентів, які обрали Польщу з урахуванням якості навчання та можливості отримати європейський диплом…Українське суспільство покладає на нас великі надії, що набута нами освіта допоможе після повернення до України у запровадженні необхідних змін”, пишуть студенти.

“Курс української валюти до злотого впав з 0,37 до 0,15. Це створює для нас нездоланну перешкоду. Ми не можемо розраховувати на допомогу родин або держави…В цій ситуації ми просимо про надання фінансової допомоги для нашого навчання у будь-якій формі (соціальна стипендія, допомога на проживання, часткове фінансування оплати за навчання, матеріальна допомога). Тільки така допомога дасть нам можливість пережити важкий період і дозволить закінчити навчання з тим, щоб взяти участь у розбудові майбутньої України. Просимо про позитивне рішення нашого прохання,” – пишуть українські студенти, які навчаються в Польщі.

Приєднатися до петиції до прем’єра Польщі можна тут.

[ad name=”Bottom-article”]

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •