Україна відклала підписання угоди з ЄБРР про посилення боротьби з корупцією

Україна відмовилася від угоди з ЄБРР
Україна відмовилася від підписання угоди з ЄБРР

Україна у вівторок відклала підписання угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку про посилення боротьби з корупцією та покращення бізнес клімату в країні.

За даними джерела в ЄБРР, президент банку ЄБРР Сума Чакрабарті скасував свій візит до Києва після того, як стало зрозуміло, що Україна не готова до підписання угоди з “технічних причин”.

Ініціатива, про яку йдеться в угоді, передбачає створення в Україні незалежної структури, яка розглядала б скарги від компаній, які працюють в Україні, щодо практики та ставлення до них з боку податкових та митних органів та судів.

Затримка з підписанням угоди коштуватиме Україні сотень мільйонів доларів інвестицій, запевнили джерела в ЄБРР, повідомляє агентство Reuters.

Останнім часом ЄБРР вкладає в економіку України до 1 млрд доларів щороку.

Враховуючи рух України в напрямку укладання історичної угоди про асоціацію з ЄС, банк ЄБРР намагається сприяти тому, щоб Україна зробила суттєвий крок для покращення умов ведення бізнесу та інвестиційного клімату.

В ЄБРР запевнили, що продовжують роботу з метою наблизити дату підписання Україною зазначеної угоди.

“Ми хотіли б зробити це як найшвидше. Це – на благо України. Це не рішення проблем, але сигнал про існування намірів вирішити проблему яка стримує Україну на шляху перетворень”, цитує агентство слова одного з керівників ЄБРР.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •