Україна в першому матчі на Олімпійському зіграла внічию з Німеччиною 3:3

Матч відкриття на Олімпійському закінчився нічиєю 3:3 з Німеччиною

У першому матчі на оновленому НСК “Олімпійський” українці розіграли феєричну нічию 3:3 зі збірною Німеччини, виграючи після першого тайму 3:1.

Состави команд:

Україна: Рибка, Бутко, Кучер, Ракицький, Селін, Ярмоленко (Алієв, 82), Тимощук, Безус (Назаренко, 39), Коноплянка, Мілевський (Девич, 66), Шевченко (Гай, 66).
Німеччина: Цілер, Боатенг, Бадштубер, Гуммельс, Аого, Хедіра (Рольфес, 46), Езіл (Подольськи, 66), Треш (Шуррле, 46), Кроос (Бендер, 87), Гьотце (Мюллер, 66), Гомес (Какау, 83).

На 28-й хвилині Шевченко довгим діагональним пасом знайшов на правому фланзі Мілевського, котрий, побачивши забігання Ярослава Ракицького, віддав йому на хід. Захисник “Шахтаря” переграв свого візаві та зробив передачу на Ярмоленка, і киянин не схибив, відкривши лік голам на оновленому стадіоні – 1:0.

Наступну результативну атаку синьо-жовтих також розпочав Мілевський. Проте цього разу Артем віддав пас на хід Євгену Коноплянці. Хавбек “Дніпра” пройшов на швидкості метрів 60-70, увірвався до володінь Цілера, обійшов його та спокійно забив другий гол. Від такого розвитку подій “Олімпійський” вибухнув шаленими емоціями – 2:0!

Незадовго до перерви Сергій Назаренко, щойно вийшовши на заміну, відновив двогольову перевагу господарів.

Після того, чк німці скоротили різницю (гол на рахунку Тоні Крооса) півзахисник “Таврії” наважився пробити метрів з тридцяти, що не завадило йому поцілити у самісінький верхній лівий кут воріт німців. Голкіпер “Ганновера” у цьому епізоді також виявився безсилим – 3:1, і стадіон проводжав господарів у роздягальню, не вірячи своїм очам.

Після перерви німці пішли вперед всією командою і простріл від правої бровки призвів до потужного удару  хавбеку леверкузенського “Байєра” Сімона Рольфеса – 3:2.

Відігрався бундестім на 77-й хвилині, реалізувавши свою беззаперечну територіальну перевагу. Томас Мюллер, який разом із Рольфесом вийшов на заміну, знайшов щілину у захисному мурі синьо-жовтих – 3:3.

Щойно німці відновили рівновагу, як збірна України отримала дві чудові нагоди аби знову вийти вперед. Спочатку Ярмоленко трохи не влучив у ворота метрів з 16-ти, а на 83-й хвилині Марко Девич не використав вихід сам-на-сам із Цілером. Останній вибух господарів стався на 90-й хвилині – ще одна казкова спроба Девича перетворилася на ще одну мить удачі воротаря “Ганновера”.