UEFA відсторонила турецькі клуби Beşiktaş JK та Fenerbahçe SK від участі в єврокубках

UEFA покарала три клуби
UEFA покарала три клуби

Контрольно-дисциплінарна інстанція (КДІ) Союзу європейських футбольних асоціацій (UEFA) оголосила свої рішення за підсумками дисциплінарних розглядів щодо клубів Fenerbahçe SK (Туреччина), Beşiktaş JK  (Туреччина) і FC Steaua Bucureşti (Румунія), повідомляє офіційний сайт організації uefa.com.

Клуб Beşiktaş JK відсторонений від виступу у Лізі Європи УЄФА-2013/14. Клуб Fenerbahçe SK відсторонений від виступу у трьох наступних турнірах UEFA, в яких міг би взяти участь, включаючи Лігу чемпіонів УЄФА-2013/14. Покарання на третій сезон винесене умовно з випробувальним терміном у п’ять років”, – йдеться у повідомленні.

КДІ також ретельно проаналізувала ситуацію у справі клубу FC Steaua Bucureşti і, враховуючи деякі пом’якшувальні обставини, ухвалила рішення усунути команду від виступу в одному турнірі UEFA, в якому могла би взяти участь. Покарання винесене умовно з випробувальним терміном у п’ять років.

Усі клуби мають можливість оскаржити рішення КДІ в Апеляційній інстанції УЄФА, повідомляє агентство Укрінформ.

Крім того, що стосується представників Fenerbahçe SK та Beşiktaş JK КДІ, які проходять у справі, збере додаткову інформацію з метою детальнішого вивчення обставин, пов’язаних з кожною конкретною особою.

Дисциплінарні справи проти Fenerbahçe SK, Beşiktaş JK і FC Steaua Bucureşti були відкриті через підозри в організації договірних матчів.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •