УБОЗ шукає товари з логотипами Євро-2012 в офісі Prostoprint та futbolka.ua

Prostoprint працює в Україні і в Росії

Сьогодні офіс компаній Prostoprint та futbolka.ua захопив УБОЗ, про це сайту Watcher повідомив власник компанії Денис Олєйніков. За його словами, сьогодні в офіс увірвались представники УБОЗу. Один з працівників компанії встиг набрати Дениса та покласти телефон на стіл, то ж йому вдалось почути, що відбувалось протягом перших десятків секунд.

Представники УБОЗу сказали, що це обшук. Всіх працівників поклали обличчям на землю, заборонили виходити в туалет, по воду, користуватись телефоном. Далі зв’язок зник. Окрім працівників ProstoPrint, захопленими також виявилися деякі клієнти, які перебували в цей час в офісі, повідомляє сайт Gazeta.ua.

На своїй сторінці у Facebook Олєйніков написав: “Я приїхав в офіс, мене не пускають. Ніяких документів ніхто не показав. У дворі стоїть Порше Кайєн, номерний знак АА 4643 IX. Питаю чий, кажуть – слідчого”.

Водночас, у ЦГЗ ГУ МВС України в Києві повідомили, що обшук у столичній компанії з виробництва футболок Prostoprint пов’язаний з підробкою сувенірної продукції до Євро-2012.

“Сьогодні в рамках розслідування кримінальної справи, порушеної за підробку сувенірної продукції до Євро-2012 працівники столичного УБОЗ в офісі компанії Prostoprint проводили відповідні слідчі дії”, – відзначили в міліції, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

За словами Д. Олєйнікова, співробітники силових структур шукають товари з логотипами Євро-2012. Але суть бізнесу компанії в тому, що вони друкують товари на вимогу.

“Під кожен конкретний товар – друк. Сьогодні вранці в Prostoprint надійшло замовлення з печаткою двох футболок з логотипом Євро-2012. Клієнту їх надрукували. Передзвонили і сказали забирати. Забирати приїхав не клієнт, а співробітники УБОЗу. Ми не зобов’язані перевіряти законність замовлення”, – розповів Д. Олєйніков.

“Це типова підстава”, – констатував він.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •