У столиці кількість кваліфікованих ІТ-фахівців збільшилась у 3,5 рази

29  травня  відбувся круглий стол на тему: «Кадри для ІТ-сектора: підбір  персоналу та професійне навчання під замовлення роботодавців». Київський міський центр зайнятості ініціював цей захід для виявлення напрямку роботи і координації дій  навчальних закладів та ІТ-підприємств столиці  щодо забезпечення ринку фахівцями.

Директор київського міського центру зайнятості Віктор Сухомлин в своєму виступі зазначив, що професійна підготовка ІТ-фахівців є важливим напрямом діяльності КМЦЗ, а також  у цьому році понад  1,5 мільйони гривень виділено у столиці на підготовку ІТ-фахівців, повідомляє кореспондент УНН.

“В Україні сформовано достаньо великий кадровий потенціал ІТ-спеціалістів. Україна загалом за різними оцінками займає 7-8 місце за рівнем їх підготовки. Є також більш позитивні оцінки – 5 місце”, – зазначив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

Підготовка здійснюється за напрямами: системний адміністратор, персональний комп’ютер для інженера, спеціаліст програмного забезпечення Windows. В інституті післядипломної освіти готують спеціалістів 3-Д проектування, створено напрямок “комп’ютерні технології і дизайн”.

Протягом 2 останніх років кількість кваліфікованих ІТ-фахівців збільшилась у 3,5 рази, щороку до столиці приїжджає велика кількість талановитої молоді, сказав декан Факультету комп’ютерних систем, доктор технічних наук Національного авіаційного університету Олександр Литвиненко

“Сьогодні тут ( в Києві-ред). розташовані провідні вищі навчальні заклади та офіси міжнародних компаній, що приваблює амбітну молодь та дає нам можливість у конкуренції з іншими регіонами бути першими”, – наголосив посадовець.

За словами заступника КМДА Руслана Крамаренко, на сьогодні прийнято низку законодавчих ініціатив, які стимулюватимуть розвиток IT-галузі. Крім того, проект індустріального парку внесено до переліку національних проектів.

 

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •