У Німеччині вже 1500 випадків інфекції бактерією E.coli

Вчені намагаються побороти спалах інфекції

Відомство з охорони здоров’я Німеччини інформує про суттєве збільшення кількості випадків захворювань через зараження бактерією E.coli. В той же час вчені намагаються з’ясувати причини винекнення епідемії, яка забрала вже 16 життів, повідомляє газета The Daily Telegraph.

Німецький центр контролю за захворюваннями повідомив, що кількість людей, які мають небезпечні для життя ускладнення від інфекції, зросла з 373 – у вівторок до 470 – у середу. За цей період зареєстровано ще 365 нових випадків зараження. Загальна кількість зареєстрованих випадків вже сягнула 1500.

“Найгірше те, що ми не знаємо, як поширюється інфекція”, говорить лікар Рольф Стал (Rolf Stahl), який працює у епіцентрі епідемії у Гамбургу, в інтерв’ю виданню Der Spiegel.

Доктор Роберт Токс (Robert Tauxe), експерт з харчових отруєнь з американського центру по контролю та попередженню захворювань (Disease Control and Prevention), змальовує спалах отруєнь бактерією E.coli як “екстраординарний” випадок та додає, що “нічого подібного в історії охорони здоров’я раніше не траплялося”.

Бактерія, яка потрапляє в організм людини, поширюється в кров та нирки і викликає появу гемолітично-уремічного синдрому, або HUS, але медики повідомляють також про випадки ментальних порушень, серед яких – втрата самоконтролю та нездатність підбирати слова.

Незаважючи на всі зусилля, експерти не мають уяви про джерело походження бактерії. Тести зняли підозру, що спочатку впала на огірки, завезені з Іспанії, але бактеріологи все ще вважають, що овочі грають значну роль у поширенні захворювання.

Німецька федерація фермерів попередила про значні збитки у секторі вирощування овочів через те, що покупці уникають їхньої продукції.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •