У Львові відкривається ювілейний Форум видавців

Публічна лекція Зиґмунта Баумана (Польща)
Публічна лекція Зиґмунта Баумана (Польща)

У вівторок, 10 вересня, у Львові відкривається ювілейний, 20-й, Форум видавців. Форум буде проходити з 10 по 15 вересня на 30 майданчиках міста Львова, повідомляють організатори.

Загалом організатори очікують на Форумі 50 тисяч відвідувачів і 362 авторів. Для учасників заходу буде діяти книжковий ярмарок, міжнародний літературний фестиваль, ніч поезії і музики, бібліотечний форум, театральні покази, перегляд фільмів та інше.

На 20 Форумі видавців вперше працюватиме електронна читальна зала від Bookland. Протягом 12-15 вересня відвідувачі ярмарку зможуть безкоштовно читати книжкові новинки від провідних українських видавництв у спеціальній читальній залі, яка буде обладнана рідерами, планшетами і комп’ютерами. Розташована бібліотека буде біля стенду №136 Bookland на 1-му поверсі Палацу мистецтв.

Також для читачів працюватимуть два пункти завантаження е-книжок. Спеціалісти завантажуватимуть у пристрої відвідувачів безкоштовні книжки світової та української класики. Разом із книжками Франка, Шекспіра і Вайльда відвідувачі матимуть можливість безкоштовно ознайомитись із фрагментами з книжок сучасних українських письменників.

Цього року почесним гостем Форуму стала Польща, тому в програмі планується більше 50 заходів, організованих польською стороною.

Також на Форумі видавців представлять 409 нових книг сучасної української літератури і оберуть серед них переможців конкурсу «Найкраща книга Форуму-2013».

На ювілейний Форум приїдуть посли Польщі, Німеччини, Канади в Україні, а також віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко, глава Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олександр Курдинович, голова Львівської ОДА Віктор Шемчук, голова Львівської облради Петро Колодій, мер Львова Андрій Садовий, директор фонду Рината Ахметова «Розвиток України» Анатолій Заболотний, повідомляє сайт НБН.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •