У Київське водосховище запустили молодь стерляді та кількох інших видів риби

Зариблення на Київському водосховищі

На Київському водосховищі відбулась акція по зарибленню. За словами голови Державного агентства рибного господарства Віктора Дроника, вперше сюди випущена червонокнижна стерлядь, яка ще в середині минулого століття була повноправною мешканкою дніпровських вод.

Агентство УНН повідомляє про це з посиланням на прес-службу Державного агентства рибного господарства України.

Це важливий крок до відновлення популяції єдиної з осетрових риб, яка зможе прижитися в даній акваторії і вже через декілька років дати потомство. Разом з нею до водойми потрапили представники цінних аборигенних видів – щука, судак, а також, короп і рослиноїдні – амур і товстолобик. Такі заходи сприяють не лише зростанню популяцій цінних видів риби, а й покращенню екологічного стану водойм.

Загальна кількість “новоселів”, які цього дня знайшли притулок в Київскому морі сягнула близько 100 тис. штук, десята частина з них – мальок стерляді. Всього до кінця року у водосховище за бюджетними програмами буде випущено 800 тис. штук зарибку, а разом з позабюджетними – майже 1 млн.

Загалом за бюджетною програмою “Відновлення водних живих ресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні” водосховища Дніпровського каскаду в 2011 році зариблять близько 8 млн екземплярів молоді різних видів риб, майже в два з половиною рази перевищує минулорічні показники.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •