У Флориді помилково ледве не заборонили секс

Флоріду ледве не залишили без сексу

На стіл до губернатора штату Флорида Ріка Скотта днями потрапили два законопроекти. І якщо на перший, яким молоді заборонялося вдгяти в школу штани з дуже низькою талією (droopy pants), популярні серед виконавців репу та в’язнів місцевих тюрем, ніхто майже не звернув уваги, другий викликав широку дискусію.

Деталі повідомив один із блогів, автор якого звернув увагу на те, що дія другого закону, що забороняв у штаті сексуальне насильство над тваринами (bestiality), виходила далеко за заплановані законодавцями межі.

Якщо ставитися буквально до того, що було визначено у законі, то забороняючи секс з тавринами (sexual conduct or sexual contact with an animal) закон забороняв секс взагалі. Справа в тому, що “технічно”, людина це також частина живого світу, або англійською мовою – animal, і на це звернули увагу багато людей, які вивчали у школі біологію.

Розгорнута дискусія навколо закону, що помилково міг заборонити секс у Флориді взагалі, викликала реакцію авторів законопроекту. З’ясувавши, що дійсно, люди це частина фауни, вони додали до тексту закону більш чітке визначення того, секс між ким і ким забороняє цей документ. Після того, як губернатор Р. Скотт підпише закон, до нього внесуть поправку, яка визначає, що він розгядає злочин проти тварин, а твариною вважається every living dumb creature, що можна перекласти як  “будь-яка жива істота, не здатна говорити”. Отже, це визначення виключає з переліку тих, кому секс забороняється, практично все населення Флориди.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •