Тимошенко вранці відправили по етапу до колонії

Тимошенко вітає своїх прибічників з палати СІЗО (фото - Радіо Свобода)

Екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко етапували в одну з колоній Харківської області.

Про це повідомляє джерело “Української правди“.

За словами джерела, Тимошенко знаходиться в 3-х годинах їзди від Качанівської виправної колонії, де її вже очікують. Тимошенко почали етапувати приблизно о 5-й годині ранку п’ятниці.

Її перевозять в інвалідному візку, бо самостійно вона пересуватись не може.За словами співрозмовника, в колонії також уже приготували візок для транспортування екс-прем’єра.

Пенітенціарна служба спростувала повідомлення ЗМІ про те, що Тимошенко перевозили в інвалідному візку. Для перевезення Тимошенко був наданий комфортабельний мікроавтобус з усіма зручностями (біотуалет, умивальник, два дивана), інформує служба.

Разом з нею були відправлені всі належні їй речі – 12 валіз, для цього задіяний окремий автомобіль, повідомляє агентство РИА Новости.

“Тимошенко етапували в Качанівську колонію в Харкові зі звичайним режимом. У цьому виправному закладі є блок для довічно ув’язнених”, – сказав адвокат Сергій Власенко. За словами адвоката, у колонії, куди етапували Тимошенко, в даний час відбувають покарання близько 900 жінок. Він зазначив, що Качанівська колонія характеризується пенітенціарної службою як зразково-показова.

Адвокат екс-прем’єра додав, що Тимошенко вивезли зі слідчого ізолятора в спеціальному медичному автомобілі. “Тимошенко донесли до автозаку і повезли в колонію в положенні лежачи, оскільки сидіти вона не може”, – сказав Власенко.

Харківська обласна організація партії “Батьківщина” готується зустріти свого лідера Юлію Тимошенко біля Качанівської жіночої колонії в Харкові, повідомляє BBC Ukrainian. “Ми готові зустріти той транспорт, яким вона відправлена ​​в нашу сторону. Думаю, ми будемо зустрічати її перед Качанівською жіночою колонією №54”, – сказав заступник голови облорганізації партії Валерій Дудко.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •