Тимошенко не виключає свого арешту

Тимошенко виступає у суді (трансляція 5-го каналу)

Запобіжний захід з підписки про невиїзд екс-прем’єру Юлії Тимошенко можуть замінити на арешт.

Таку думку висловила сама Юлія Тимошенко під час засідання Печерського суду, повідомив сайт ГолосUA.

«Ті хто мене звинувачує, зараз напевно дивляться цю трансляцію. У мене є підозра, що вони розглядають варіант зміни запобіжного заходу з підписки про невиїзд на арешт», – зазначила вона.

 

Матеріали справи проти екс-прем’єра Юлії Тимошенко фальсифікуються. Таку думку висловив захисник Юлії Тимошенко Сергій Власенко в залі Печерського райсуду.

Зокрема, захисник Сергій Власенко подав клопотання про відкриття кримінальної справи проти слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури України Олександра Нечвоглода.

“Є законні підстави для притягнення до кримінальної відповідальності Нечвоглода. Він свідомо робив дії з обмеження Юлії Тімошенко у праві захисту і добував докази незаконним шляхом”, – відзначив він.

Захист Юлії Тимошенко просить перенести розгляд справи проти Юлії Тимошенко, повідомляє Українська Правда. Про це також заявив С. Власенко під час засідання суду.

Мотивуючи це клопотання, він нагадав, що суддя Печерського суду Супрун відмовилася задовольнити скаргу Тимошенко на порушення проти неї кримінальної справи, яка розглядається судом.

За словами С. Власенка, до прокуратури були подана скарга на дії судді, яка нібито винесла неправосудне рішення щодо клопотання Тимошенко. Він зазначив, що прокуратура відмовилася порушувати проти судді кримінальну справу.

Однак Печерський суд скасував постанову прокуратури про відмову в порушенні справи і відправив матеріали на перевірку.

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •