Toyota готова сьогодні показати оновлений седан Camry

Toyota покаже сьогодні новий седан Camry 2012

Компанія Toyota планує сьогодні продемонструвати результат першої за останні п’ять років модернізації своєї моделі Camry. Незважаючи на те, що популярна модель седану зазнала суттєвого оновлення, зберегти позицію авто, яке найкраще продається в Америці, для Camry буде не просто, повідомляє агентство Associated Press.

Toyota оприлюднила де-які деталі щодо нової Camry, яку покажуть одночасно на спеціальних заходах у Каліфорнії, в Мічігані, а також, у Джорджтауні, на заводі, де випускають Camry. Сьогодні презентують як модель з бензиновим двигуном, так і з гибридною силовою установкою.

Серед іншого, у новій Camry 2012 змонтовано розважальну систему Entune, яка дасть можливість з’єднуватися з онлайновими сервісами, такими, як наприклад, Pandora.

Перше офіційне фото Camry 2012

В той же час, аналітики стверджують, що конкуренція ніколи ще не була такою сильною. Так, Hyundai Sonata виділяють за дизайн, економію пального та ціну, стартове значення якої на 500 доларів менше за ціну на Camry 2011 року. Одночасно, General Motors готовий до випуску оновленої Chevrolet Malibu. Крім того, Nissan Altima та Honda Accord також готові кинути виклик Camry.

За період до липня цього року Toyota продала майже 174,5 тис Camry, що на 8% менше, ніж за цей же період минулого року. Але це на 20 тис більше, ніж показник найближчого конкурента – Nissan Altima, навіть з урахуванням перебоїв з постачанням навесні та влітку через землетрус в Японії.

Toyota вивела на американський ринок модель Camry у 1983 році щоб конкурувати з Honda Accord. Авто стало швидко набувати популярності завдяки надійності та економії пального. У 1997 році Camry обійшла за кількістю продажів Ford Taurus, і з того часу залишалася авто, яке найкраще продається в Америці, за винятком 2001 року, коли першою була Honda Accord.

Лідерство Camry не похитнули навіть масові відкликання автомобілей цієї марки у 2010 році. Тоді Toyota відкликала сотні тисяч Camry через педаль акселератора, яка западала, та невдалі килимки у салоні. Тоді загальна кількість проданих авто на ринку впала на 8%, хоча, наприклад, Hyundai Sonata продали більше аж на 64%.

На думку експертів, Camry цілком задовольняє власників надійністю та рівнем безпеки, але залучити нових покупців до неї буде не просто. Втрати Camry та Accord останнім часом пояснюються тим, що молоді люди шукають машини з більш яскравою зовнішністю ніж у лідерів. Тому інші виробники отримали шанс саме завдяки оригінальному дизайну. Це саме те, що приваблює молодих покупців, впевнені аналітики ринку.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •