Тоні Блер: я читаю Коран щодня

Тоні Блер керується Кораном, який читає кожного дня

Колишній прем’єр-міністр Великої Британії Тоні Блер (Tony Blair), коли займав пост глави уряду, дуже мало говорив про релігію. Його головний радник в той час Алістер Кемпбелл (Alastair Campbell) прославився фразою: “Ми не займаємось Богом”.

Але після того, як він залишив кабінет на Даунінг стріт, 10, Т. Блер став значно відвертішим стосовно питань віри.

Т. Блер, який перейшов у Католіцизм через кілька місяців після того, як залишив пост, зараз розповідає, що щодня читає Коран, повідомляє газета The Daily Mail.

Колишній лідер Лейбристів говорить, що читання священної книги мусульман, які вважають, що там дослівно записано те, що казав Бог, дає йому відчуття впевненості у тому, що він залишається “релігійно освіченою” людиною.

В інтерв’ю Observer, Т. Блер сказав: “буди релігійно освіченим є критично важливо у глобальному світі”. “Я читаю Коран щодня, частково для того, щоб зрозуміти речі, які відбуваються в світі, але головним чином, тому, що ця книга є надзвичайно повчальна”.

Колишній прем’єр-міністр вважає, що Коран допомагає йому виконувати його роботу в якості представника на Близькому Сході так званого “Квартету”: ООН, США, ЄС та Росії. Мета цієї діяльності, яка коштує платникам податків у Британії 2 млн. фунтів щороку, допомогти вирішити конфлікт між Ізраїлем та Палестиною.

Раніше Т. Блер вже називав Іслам “прекрасною” вірою та підкреслював надзвичайно “потужну” роль Пророка Мухаммеда як “цивілізаційної сили”.

В своїй родині Т. Блер не єдиний, хто цікавиться Кораном. Його своячка, журналістка Лорен Бут (Lauren Booth), здивувала багатьох, коли минулого жовтня повідомила про те, що приймає іслам після відвідування Ірану.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •