Телеведучі Пірс Морган і Джеремі Кларксон кілька годин сварилися у твіттері

Джеремі Кларксон і Пірс Морган розважили сваркою своїх читачів у твіттері
Джеремі Кларксон (л) і Пірс Морган (п) розважили сваркою своїх читачів у твіттері

Суперечка, яка перетворилася на гучну сварку в твіттері, між популярними британськими телеведучими Пірсом Морганом та Джеремі Кларксоном захопила увагу значної аудиторії в інтернеті і поза ним.

Ведучий ток-шоу на каналі CNN та зірка автомобільного шоу Top Gear конфліктують з того часу, як Кларксон вдарив Моргана перед очима фотожурналістів на церемонії вручення призів British Press Awards в 2004 році, відповідаючи таким чином на критичну статтю того про себе.

Все ще перебуваючи під впливом того конфлікту, Кларксон надіслав у твіттер фото 48-річного Моргана і обізвав його.

53-річний ведучий Top Gear додав також, що не може дочекатися коли “той опиниться у в’язниці”, повідомляє агентство UPI.

 

Цей твіт Кларксона викликав кількагодинну онлайнову суперечку ведучих, темою якої була популярність їхніх шоу, розмір аудиторії фоловерів у твіттері та перспективи втратити роботу на телебаченні.

В запалі Морган, згадуючи той удар, обізвав Кларксона “чи-хуа-хуа з видаленими м’язами” та “старим дурнем”.

“Американці. Не довіряйте Пірсу Моргану. Він знає як підслухати ваш телефон і зрадить вашу армію за долар”, – відповів на це Кларксон, натякаючи на останні гучні скандали в Америці.

“Чого ти радиш щось американцям? Вони ніколи про тебе не чули”, – пише на це Морган.

“Я йду спати, знаючи від інсайдерів у CNN, що Пірса Моргана скоро звільнять”, відповів Кларксон, намагаючись закінчити епічну інтернет-сварку між зірками телебачення.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •