Телеканалу Дождь запропонували залишити приміщення протягом місяця

Телеканалу Дождь запропонували залишити приміщення протягом місяця

[ad name=”top-article-vistkar”]

Телеканал “Дождь” має залишити приміщення в московському бізнес-центрі, де він зараз працює, до 15 листопада.

Рішення ухвалене у зв’язку з початком ремонтних робіт на третьому поверсі, де зараз розташовується телеканал. Про це йдеться в листі, адресованому генеральному директору каналу.

Раніше телеканал планував переїхати в інший бізнес-центр, де також знаходиться офіс Яндекса, після січня 2015 – канал поки не підписав договір оренди з орендодавцем приміщення, компанією KR Properties, але вже підписав угоду про наміри, повідомляє видання “Ведомости“.

У березні 2014 компанія “Гута девелопмент” повідомила каналу “Дождь”, що не має наміру продовжувати з каналом договір оренди. Передбачалося, що приміщення каналу займе LifeNews, але пізніше гендиректор каналу LifeNews Ашот Габрелянов повідомив, що його канал не збирається нікуди переїжджати.

Проблеми телеканалу “Дождь” почалися в січні 2014 р після того як канал провів опитування “Чи потрібно було здати Ленінград, щоб зберегти сотні тисяч життів?”. Це опитування викликало скандал в суспільстві, а кабельні та супутникові оператори почали масово відключати канал зі своїх мереж. Через це канал серйозно постраждав, втративши 80% аудиторії.

“Дождь” був змушений скоротити половину співробітників. У липні телеканал підвищив вартість передплати з 1000 до 4800 руб. на рік.

[ad name=”AD-block”]

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •