Син Каддафі готовий продовжити опір силам повстанців

Аль-Іслам Каддафі готовий воювати далі (фото - Reuters)

Син убитого лідера Лівії Муамара Каддафі Сейф аль-Іслам виступив з коротким зверненням до своїх прихильників, в якому заявив, що живий, знаходиться на території Лівії і має намір продовжити опір силам повстанців.

Звернення Сейфа аль-Іслама було передано сьогодні вночі лояльним режиму М.Каддафі телеканалом “Ар-Рай”, які ведуть мовлення з Сирії, повідомляє агентство УНН з посиланням на РИА-Новости.

“Ми продовжуємо опір. Я перебуваю в Лівії, я живий, вільний і має намір боротися до кінця і мстити”, – заявив син М.Каддафі.

Раніше на одному з інтернет-сайтів прихильників режиму М.Каддафі з’явилася заява, в якому Сейфа аль-Іслама назвали наступником Муамара Каддафі і передали в його руки командування опором силам повстанців.

М.Каддафі, який правив Лівією 42 роки, загинув 20 жовтня в околицях своєї малої батьківщини – міста Сирт – від рук повстанців, захопили його в полон після обстрілу з повітря автоколони, в якій М.Каддафі намагалися вирватися з оточення. Разом з М.Каддафі був убитий його син Муатасем, а також колишній глава Міноборони Лівії.

На думку експертів, протистояння в Лівії в найближчі місяці може перерости з політичного в міжплемінних і матиме затяжний характер. За деякою інформацією, Сейф аль-Іслам вже заручився підтримкою ряду лояльних режиму свого батька племен, які пообіцяли боротися з повстанцями і мстити за вбивство М.Каддафі. Збройне повстання в Лівії тривало близько дев’яти місяців. За час збройного протистояння загинули тисячі людей, величезний збиток нанесений економіці країни.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •