Сукня Кейт Мідлтон стала хітом інтернет-пошуку

Сукня Кейт спричинила фурор в інтернеті

Сукня, в якій Кейт Мідлтон прибула на весілля з Принцем Вільямом, одразу викликала надзвичайний резонанс серед користувачів інтернету, що спричинило подвоєння трафіку на сайтах, що продають весільні сукні та аксесуари, повідомляє газета Daily Mail.

Жінки з усіх континентів шукали в онлайні сукні, що мали б подібний фасон. Онлайновий магазин компанії ShopStyle повідомив про те, що торгова марка Alexander McQueen опинилася серед 40 найпопулярніших пошукових запитів одразу, як цей будинок моди підтвердив своє автрство весільної сукні нареченої.

Очікується, що подібні сукні стануть хітом продажів у весільних салонах по всій країні вже влітку.

Значно складніше було побачити взуття, в якому була Кейт, але вже відомо, що туфлі нареченої були вишиті вручну в єдиному з сукнею стилі, мали підбори висотою біля 2,5 дюймів, та були виготовлені також командою дому Alexander McQueen.

Працівники компанії, що виконувала вишивку сукні, повідомили, що весь персонал віком від 19 до 70 років, який був задіяний на королівському замовленні, мили руки що-півгодини, та міняли голки кожні 3 години, щоб гарантувати найвищу якість.

Дизайнерка Елізабет Емануель, яка працювала над весільною сукнею Принцеси Діани, високо оцінила вибір нареченої Принца Вільяма. “Чудова, елегантна сукня, така, як сама Кейт”, сказала вона.

Карл Лаґерфельд,  будинок моди Chanel: “Вона дуже елегантна. Сукня класична та чудово виглядала в інтер’єрі Вестмінстерського Абатства. Вишивка просто чудова. Мені сподобалася вуаль”.

Крістіан Лакруа: “Сукня дуже сподобалася, вона була простішою ніж очікувалося. Комбінація сукні Ґрейс Келлі 1956 року та Королеви Єлізавети 1947 року. Я в захваті від вуалі разом із тіарою 30-х років Королеви-матері.”

Сукню чудово доповнювали прикраси:  діамантова тіара Картьє 1936 року, яку наречена позичила у Королеви та  діамантові серіжки – подарунок бітьків.

Була і блакитна стрічка, яку підшили до сукні, але якї не було видно. Таким чином, наречена дотрималась традиції мати на собі щось “old, new, borrowed and blue” (старе, нове, запозичене та блакитне).

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •