Суд у справі Мубарака та його синів відкладено до кінця грудня

Суд у справі Мубарака та його синів відкладено до кінця цього року

Кримінальний суд Каїра 30 жовтня ухвалив рішення відкласти слухання у справі колишнього президента Єгипту Хосні Мубарака і його двох синів, Алаа і Гамаля, а також його міністра внутрішніх справ Хабіба аль-Адлі до 28 грудня.

Таке рішення суд ухвалив, задовольнивши клопотання адвокатів, що представляють інтереси сімей, які загинули під час народного повстання, повідомляє агентство УММА.

Адвокати потерпілих також клопотали про заміну головуючого судді через підозри його в упередженості. Інформаційне агентство MENA повідомило, що справу було відкладено “до ухвалення остаточного рішення щодо припинення повноважень суддів, які ведуть справу колишнього президента”.

Кримінальний суд Каїра, очолюваної суддею Ахмедом Ріфаатом, ухвалив рішення про відстрочення слухання справи в очікуванні відповіді суду на клопотання адвокатів.

Адвокати, які захищають сім’ї загиблих під час революції, звинуватили суд в упередженості. Таку підозру було викликано заявами голови Верховної Ради збройних сил фельдмаршала Хусейна Тантауї, який, даючи свідчення в суді, заявив, що ніхто не наказував армії відкривати вогонь по демонстрантах під час повстання “25 січня”.

Нагадаємо, у справі поваленого президента Єгипту зараз ведеться слідство за різними звинуваченнями, включаючи розкрадання державних коштів та видачу наказів застосовувати силу проти антиурядових демонстрантів під час січневого повстання, в результаті якого загинули близько 850 осіб. Звинувачення проти Мубарака також включають продаж газу Ізраїлю за свідомо заниженими цінами.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •