Студентку, яка дала квітами ляпаса міністру освіти, відпустили

Студентку, яка дала квітами ляпаса міністру освіти, відпустили

Дарина Степаненко - в центрі уваги медіа

У клубі Кабінету міністрів під час Форуму міністрів освіти Європи після виступу Табачника до нього підійшла дівчина з молодіжної організації і пару разів вдарила його по голові букетом з жовто-блакитних хризантем.

Агентство Інтерфакс-Україна доповнює обставини інциденту: після виступу Д. Табачника до нього підійшла студентка з квітами, нібито маючи намір їх подарувати, але замість цього вдарила міністра букетом по обличчю. Табачник схопив її за руку і зупинив. Дівчина вийшла з залу, повідомляє сайт “Контракти онлайн“.

У коментарях журналістам вона сказала, що вчиться в Києво-Могилянській академії. Своїм вчинком дівчина висловила протест проти заборони проводити в четвер акцію студентів. Після цього до неї підійшли правоохоронці і забрали її в міліцію.

httpv://www.youtube.com/watch?v=SmgRb8SpDl0

У свою чергу, народний депутат (НУ-НС) Андрій Парубій написав на своїй сторінці в Facebook: “Тільки що студентка Києво-Могилянки Дарина Степаненко дала ляпас букетом квітів Табачнику прямо під час саміту міністрів освіти СНД. Її затримали. Іду звільняти ..”.

За даними А. Парубія, студентку відвезли за адресою: вул. Цитадельна, 6 – це міліція Печерського району. Пізніше нардеп повідомив: «Під мою особисту розписку її звільнили з відділу кримінальної міліції у справах неповнолітніх». Він додав, що адміністративний протокол стосовно дій Степаненко складений не був.

Разом з тим, народний депутат від НУ-НС В’ячеслав Кириленко з трибуни в парламенті оголосив, що дівчину відпустили. Депутати почали аплодувати і кричати «Браво!», повідомляє  Gazeta.ua. В. Кириленко запевнив, що депутати стежитимуть за тим, як міністр Табачник буде забезпечувати навчання дівчини, «щоб її не відрахували і не було ніякого тиску».

Під час зустрічі 40 європейських міністрів на Форумі розглядаються питання розвитку європейської освіти. Зокрема, обговорюються створення єдиного освітнього простору, впровадження єдиних міжнародних стандартів і компетенції для життя в XXI столітті. Форум відкрили Д. Табачник і прем’єр-міністр України Микола Азаров.

фото – http://kievsnews.wordpress.com/

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •