Студент школи мистецтв в Лондоні публічно втратить незайманість під час авангардного перформансу

Клейтон Пете хоче додати сучасному мистецтву трохи швидкості
Клейтон Пете хоче додати сучасному мистецтву трохи швидкості

Студент школи мистецтв Клейтон Пете (Clayton Pettet) оголосив про плани проведення в Лондоні 25 січня наступного року перформансу, під час якого втратити свою анальну цноту на публіці.

19-річний студент другого курсу школи Central Saint Martins під час перформансу під назвою “Школа мистецтв вкрала мою цноту” на сцені арт-простору Hackney, на Сході британської столиці, планує зайнятися безпечним сексом зі своїм приятелем на очах запрошеної публіки. Після повідомлень про запланований перформанс у кількох виданнях та на сайті The Huffington Post, кількість відвідувачів арт-події може значно перевищити заплановану.

“Головна ідея перформансу – в тому, що він відбудеться тільки один раз, це справжня подія, що трапляється раз у житті”, розповідає Пете.

“Через те, що ми вкладаємо в ідею цноти досить багато культурної цінності, я вирішив, що моя цнота і її втрата створять витвір мистецтва, який, на мою думку, стимулюватиме досить цікаві дискусії навколо цього предмету”, вважає молодий художник.

На сторінці блогу у Tumblr, Клейтон повідомляє деякі деталі майбутньої події.

“Ідея проекту ‘Art School Stole My Virginity’ з’явилася у мене, коли мені було 16 років, коли всі мої приятелі по школі втрачали цноту, а мені було досить важко відповісти собі на запитання, чому я залишаюся незайманим, та чому всі навколо приділяють цьому так багато уваги.

Лондонська арт сцена останнім часом досить сповільнилася і хоча Лондон постійно змінюється, діячі сучасного мистецтва практично залишаються тими самими,  вони вже не дуже відповідають назві сучасних.

Своїм твором я хочу додати мистецтву трохи швидкості. Я відчуваю, що зараз настав час для нової сцени. А мій проект – це саме той авангард, якого Лондон мимоволі так чекав”.

 

поділитися:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •